VH6L + STCH
Odroczona dostawa
E-RATY 0 %
VH6P
VH6L
VH4L
VH6P + STCH 550

 

Planując lokalizację przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków oraz systemu rozsączającego należy uwzględnić minimalne odległości od różnych obiektów znajdujących się na naszej działce.

Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków nie może być umieszczona w dowolnym miejscu - przepisy prawa są w tej kwestii bardzo surowe i należy się do nich stosować.

Trzeba pamiętać, że obowiązek zachowania określonych odległości dotyczy zarówno naszej działki, jak i działek sąsiednich. Dla przykładu: system rozsączający musi zostać umiejscowiony minimum 30 metrów od studni znajdującego się na naszej działce, jak również na działce sąsiada.

Poniżej przedstawiamy wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz.U. 2002 nr 75 poz. 690).

Na lokalizację przydomowej oczyszczalni ścieków oraz systemu rozsączającego wpływa wiele czynników, dlatego wszelkie Twoje wątpliwości i pytania pomoże rozwiązać firma Eko House. Zapraszamy do kontaktu.

 

×

Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce Prywatności.