VH6L + STCH
E-RATY 0 %
VH6P + STCH 550
VH4L
Odroczona dostawa

W ostatnim czasie dynamicznie wzrosła ekologiczna świadomość właścicieli domów, developerów i władz samorządowych. Ochrona środowiska naturalnego a w szczególności ochrona zasobów wodnych wymaga nowszych i efektywniejszych rozwiązań, mogących sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Ważna jest nowoczesna technologia, ale również niezawodność, łatwa obsługa oraz niskie koszty eksploatacji i wysokie parametry oczyszczania. Dlatego firma Eko House we współpracy z najlepszymi producentami z całej Unii Europejskiej dostarcza sprawdzone, niezawodne i konkurencyjne produkty. Sprzedawane przez nas biologiczne oczyszczalnie ścieków są przeznaczone do oczyszczania ścieków z domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, szkół, restauracji i hoteli itd.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków oferowane przez naszą firmę są skonstruowane z uwzględnieniem norm i przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Przydomowe oczyszczalnie Eko House charakteryzują się wysoką efektywnością i długą żywotnością. Oczyszczalnia ścieków został przetestowany przez uprawnione do tego laboratoria skutkiem czego są liczne europejskie certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość oraz nowoczesną technologię. Oczyszczalnia pracuje zgodnie z norma PN-EN 12566-3: 2005+A2: 2013. Produkcja oczyszczalni Eko House podlega Systemowi Zarządzania Jakością wg ISO 9001 oraz Systemowi Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.

 

Płynące korzyści… przydomowe oczyszczalnie ścieków Eko House

Już teraz powiedz tak oszczędności i ekologii!

certyfikat jakości oczyszczalni

×

Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce Prywatności.