VH6L
VH6P + STCH 550
E-RATY 0 %
VH6P
VH4L

Zakupy w EKO HOUSE na e-raty Santander Consumer Banku to więcej korzyści niż myślisz. RRSO 0,00%.

 

Maksimum korzyści

  • wygoda - kredyt bez wychodzenia z domu
  • rata dopasowana do Twoich możliwości
  • nie wymagamy wpłaty własnej
  • możemy rozłożyć kredyt nawet na 48 równych rat miesięcznych

Minimum formalności

  • proste zasady przyznawania kredytu
  • szybka decyzja kredytowa​2
  • możliwość zawarcia umowy o kredyt w wybrany przez Ciebie sposób: online lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wygodnie i szybko!


1. Wybierz towar i złóż wniosek

Wybierz produkt, który chcesz kupić. Zadzwoń pod numer telefonu 609 482 429 albo złóż zamówienie pod adresem e-mail biuro@eko-house.info. W odpowiedzi otrzymasz link do złożenia wniosku kredytowego. Wypełnij e-wniosek wybierając najkorzystniejszy dla Ciebie okres kredytowania i ewentualną wpłatę własną3. Prześlij uzupełniony e-wniosek do Banku. 

Chcesz obliczyć wysokość raty. Poniżej znajduje się przycisk do kalkulatora rat.  

Oblicz ratę
 
 
2. Czekaj na kontakt konsultanta Santander Consumer Banku

Konsultant Banku zadzwoni do Ciebie w celu uzupełnienia dodatkowych danych

- przygotuj dowód osobisty oraz informacje nt. wysokości i źródła dochodów.

Podczas rozmowy telefonicznej konsultant przekaże decyzję kredytową oraz informację o niezbędnych do otrzymania kredytu dokumentach.

 

3. Podpisz dokumentację kredytową

Dalsze postępowanie w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej zależy od wybranego przez Ciebie sposobu zawarcia umowy o kredyt.

1. Umowa online

Santander Consumer Bank udostępni do pobrania dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF), z którą zapoznanie się potwierdzisz również elektronicznie. Następnie, w celu weryfikacji tożsamości, należy zrealizować przelew zwrotny o wartości 1 zł na rachunek i w sposób wskazany przez Bank w Panelu Klienta.

2. Umowa doręczona za pośrednictwem firmy kurierskiej

Santander Consumer Bank wyśle do Ciebie kurierem dokumentację kredytową. Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego. Następnie złóż podpisy w oznaczonych miejscach, dołącz dodatkowe dokumenty (jeśli były wymagane) i przekaż kurierowi.

 

4. Dostawa towaru

Po otrzymaniu przez Santander Consumer Bank zaakceptowanej (Przelew) lub podpisanej (Kurier) dokumentacji kredytowej i jej pozytywnej weryfikacji, powiadomimy e-sklep o możliwości realizacji zamówienia towaru.

Sprzedawca skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia warunków dostawy zakupionego towaru i dokonania ewentualnej wpłaty własnej, jeśli taka została przez Ciebie zadeklarowana.

 

 


1Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji "15x0%" wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 14.04.2020 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 6 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 0 %, całkowita kwota kredytu: 6 000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 6 000 zł; całkowity koszt kredytu: 0 zł; czas obowiązywania umowy: 15 miesięcy; wysokość 15 równych rat miesięcznych 400 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 14.04.2020 r. do dnia 31.12.2020 r.

Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

Firma EKO-HOUSE występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów.

 

Czas liczony od momentu uzyskania i potwierdzenia przez konsultanta telefonicznego Banku wymaganych danych: o tożsamości, wysokości i źródle dochodów wnioskodawcy, niezbędnych do wydania decyzji kredytowej.

Dokonanie wpłaty własnej następuje na zasadach uzgodnionych z e-sklepem - o szczegóły pytaj w e-sklepie.

 

 

Galeria

×

Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce Prywatności.