VH6L + STCH
Odroczona dostawa
E-RATY 0 %
VH6P
VH6L
VH4L
VH6P + STCH 550

Zawsze dołączamy do naszych oczyszczalni bakterie na start, a ich dozowanie powinno zgadzać się z instrukcją uruchomienia. Co w przypadku kiedy użytkownik robi restart oczyszczalni i nie ma już bakterii, które dostał na start? Są dwa rozwiązania. Może na własną rękę zakupić takie same bakterie i dozować je według instrukcji. Może skontaktować się z firmą Eko House i poprosić o przesłanie bakterii na rozruch, o ile firma zna jego przypadek i sama poleca ponowny rozruch urządzenia.

Najgorszą z możliwych opcji jest dozowanie preparatów na własną rękę, bez wcześniejszego ustalenia, jakie bakterie można zastosować. Bakterie bakteriom nie równe, pamiętajmy o tym. Nie kupujmy kota w worku. Producent biologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków, który opracował technologię VH, wie najlepiej jakie bakterie rozwiną się szybko i sprawnie. Nie ma potrzeby eksperymentować.

 

×

Ta strona używa plików cookies. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce Prywatności.